| miaw1 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati daca puteti.Am vazut cu ceva timp in urma un film si as vrea sa stiu cum se numeste ca nu tin minte.Filmul era despre o familie iar sotia intr-o noapte a visat cum sotul ei a murit si la inmormintare au scapat jos sicriul.Ei aveau 2 fete si o fata a alergat si s-a lovit intr-un geam in timp ce alerga.Si pina la finalul filmului el sau ea moare pe autostrada intr-un accident rutier iar celalt asista la scena.

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Premonition. Am pus si eu aceeasi intrebare mai de mult tot aici pe site. Si am gasit raspuns. Asta e garantez, l-am vazutde 3 ori. A fost grozav si am mai vrut sa-l vad si de asta am pus si eu intrebara asta folosindu-ma de ce stiam din film! Vizionare placuta! happy happy happy

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Premonitionhappy

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mersi pentru funda!