| vladv26 a întrebat:

Salut, as vrea sa traduc niste videoclipuri motivationale in limba romana si sa le postez pe youtube. Credeti ca lumea ar urmi aceste videoclipuri? Am vazut ca nu exista momentan numai cateva videoclipuri motivationale subtitrate in romana si ma gandeam sa incep o serie de videoclipuri si sa postez regulat. Ce credeti? Voi ati urmari videoclipuri de genul?

2 răspunsuri:
| MJo a răspuns:

Te sustin. Lumea are nevoie de motivatie spre bine, numai ca nu vrea sa recunoasca. Ai putea de asemenea sa creezi o pagina pe facebook si pe langa videoclipurile motivationale poti adauga citate si orice altceva. Daca nu o faci tu, se va gasi altcineva. Sunt multi plagiatori. Cand ai terminat, lasa'mi link'ul canalului youtube. Succes!

| vladv26 explică (pentru MJo):

O sa incep de saptamana viitoare sa postez pe canal. Acum lucrez la primul videoclip. O sa iti trimit un mesaj cu linkul videoclipului.