| George12356456 a întrebat:

As vrea și eu niste seriale bune pe Netflix. Mi-a plăcut maxim "fabrica de bani", deci cred că îmi plac cele de acțiune, jafuri, droguri, etc... Ofer funda!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

La trêve,Marcella,Seven Seconds, Ozark, The Catch, Peaky Blinders, Narcos,, Nightflyers, Altered Carbon, Sense8, Black Mirror, Grand Hotel, The Alienist, You, 13RW,Élite, Dark, Stranger Things, The OA, Gypsy, Hemlock Grove, The Mist, Frontier, etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders
Narcos

| J0B0MAT a răspuns:

Black mirror
Stranger things

| Norti0013 a răspuns:

Încearcă "Narcos" e prea smecher serialul, are de toate și acțiune și comedie, merită văzut ✌️

| TudorFox a răspuns (pentru Norti0013):

Apare vineri partea 3 la fabrica de bani