| godfather1997 a întrebat:

Salut, astazi mi-am facut cont pe voyo pentru ca 7 zile este gratuit. Dupa ce mi-am facut contul am vrut sa vad un videoclip dar mi-a zis ca am contul inactiv si ca trebuie sa imi activez abonamenul. Intrebarea este daca eu platesc ceva daca am ales 7 zile gratuit si am abonemantul inactiv. Multumesc

3 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Mi se pare o prostie acest site, dai bani si 7 zile ai gratis. sunt seriale pe care le poti vedea la tv, in fine.
Revenind la intrebarea ta, pai bineinteles ca au expirat acele zile gratuite, ca sa poti fii sigur, ii intrebi pe ei mai bine.
Succes!

| godfather1997 explică (pentru andreebutterfly):

Buna, de abia azi mi-am facut contul nu au expirat aceste 7 zile. Eu vreau sa stiu daca voi fi obligat sa platesc eu neavand abonament

| andreebutterfly a răspuns (pentru godfather1997):

Daca aveam cont te ajutam, mai bine intrebi un moderator.