| readdevil a întrebat:

Ati vazut filmul About Time (2013)? Mie mi s-a parut incredibil filmul ala. Stiti filme in genul ala sau cu adolestcenti, adolescenti cu super puteri, adolescenti si romantism sau toate trei ca in film. Nu chestii ca Twilight (mi se pare super si asta happy ) Fuuunda!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Numărul patru
http://www.imdb.com/title/tt1464540/

| readdevil explică (pentru OnuOnulică):

A durat ceva pana sa vad raspunsurile big grin merci mult. Toate filme le-am vazut in afara de asta (filmele care au fost scrise mai jos, mai ies si eu pe afara)

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ender's Game
After Earth
Inception
X-Men: First Class
Iron Man

FUNDA?

| rgx a răspuns:

I Am Number Four (2011) X-Men Origins: Wolverine (2009) Jumper (2008) Push (2009) Chronicle (2012) Carrie (2013) X-Men: The Last Stand (2006) Green Lantern (2011)