| KenNine a întrebat:

Salut.
Ati vazut Prison break? Va placut? ce personaj?
O sa fie si un alt sezon?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L am vazut de vreo 4 ori happy
Sucre a fost cel mai tare. E singurul personaj de la care nu te astepti sa calce stramb.

apare in aprilie sezonul 5

| faramatania a răspuns:

Va apărea Prison Break: Sequel pe 4 Aprilie 2017
http://www.imdb.com/title/tt4928092/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

| J0B0MAT a răspuns:

Salut!
Nu l-am terminat.
Mi-a plăcut până acum.
Preferaţii mei : Michael, Linc şi Sucre.
Da, se pare că mai fac un sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sezon mi-a placut mult, restup nu prea.

| AlexDFY a răspuns:

Unul din cele mai bune seriale, Michael Scofield mi-a placut cel mai bun, e un actor foarte bun, si are tatuaje smechere.Are 4 sezoane, iar pe 4 aprilie apare sezonul 5. Daca vrei sa te apuci, fa o, ca e un serial reusit.

| Julizz a răspuns:

Buna!
Da,mi-a placut, a fost ok.
Mi-a placut Sara Tancredi.

| LightYagami7 a răspuns:

Da am vazut prison break.Mi-a placut enorm n-am cuvinte.Mi-a placut de Fernado sucre(zahar) a fost pana la capat cu michael si de lincoln.Din ce am vazut pe net a aparut stiri cum ca ar aparea ceva dar nu-i sigur.