| Daniel5M a întrebat:

Salut, au redat un episod din batausii wasabi la televizor si mi-am adus aminte cu ce bucurie ma uitam la el cand eram mai mic si voiam sa intreb daca stie cineva un site de pe care il pot vedea pe tot dublat in romana.

4 răspunsuri:
| David23445 a răspuns:

Cauti pe Google Batusii Wasaby si ar trebui sa gasesti vezi ce rezultate iti da.

| Daniel5M explică (pentru David23445):

Am cautat dar mi-a dat doar 9 episoade

| David23445 a răspuns (pentru Daniel5M):

Sunt mult mai multe situri unde poti cauta dar poti gasi pe Youtube pe canalul Cimpeanu Daniel are multe seriale vechi si cred ca are si bataussi wasabi uitate acolo.

| David23445 a răspuns (pentru David23445):

Eu ma uit la multe serialevechi pe canalul pe care ti l-am dat