| Alice270246 a întrebat:

Salut! Au venit niște prieteni la mine și vrem să facem un mini film. Suntem trei: două fete și un băiat. AVEȚI CEVA IDEI? Mini filmul poate fi despre orice, dar aș vrea o poveste de craciun. Nu e problemă dacă ideea voastră are mai multe personaje, putem interpreta mai multe. DE INTELES: E DOAR UN MINI FILM PE CARE IL FACEM CA SA AVEM AMINTIRE, NU E REGIZAT SAU CV

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Despre cum sa devii mai bun de Craciun?
Ca de vorbit, toti vorbesc. Dar nimeni nu o face in realitate.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Povestiti-va intamplarile hazlii de la Craciunul anterior.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ar trebui sa stii deoarece tu i ti cunosti prietenii, noi nu va cunoastem nu stim potentialul vostru, vezi sa nu intrii in belele vrei sa faci un bine faci un filmulet care va ajunge pe Facebook si ai probleme, daca nu sunteti actori rezuma te sa face ti poze si atit ca facind film poti fi santajata la fel si daca faci poze indecente si te trezesti fara voia ta ca prietenii i ti fac mai mult rau decat bine.

| Alice270246 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e adevărat, filmulețul îl păstrăm doar pentru noi.

| mentholinks a răspuns:

Ce varsta aveti?

| Alice270246 explică (pentru mentholinks):

Eu 12, ei 11 si 10 si sunt frati

| Mirel4412 a răspuns:

Puteti face un film, dar nu va puteti uita la el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uitați de povestea fetei cu chibrituri când vă gândiți la filmuleț.

Răspuns utilizator avertizat