| AnonimXnX a întrebat:

Salut aveti o lista cu filme in sate abandonate cu adolescenti care se duc in locuri abandonate? Sau nu neaparat cu fantome poate si mister thriller gen gone sau splice sau zodiac awakening gen ceva? Nu dati linkuri pe imob ca sunt vechi din 80 acolo, fundita

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Leprechaun: Origins (2014),Animal (2014),Don't Blink (2014),Mine Games (2012),Muck (2015),Exists (2014),Exeter (2014),The Horde (2016),All Girls Weekend (2016),Haunted (Dark House 2014), Eaters (2015),Eloise (2017),The Ritual (2017)

| AnonimXnX explică (pentru faramatania):

Am vazut jumatate, dar ma uit la celelalte mersi

| faramatania a răspuns (pentru AnonimXnX):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/76yBTNDB6vU
Ce zici de acesta