| Cristian071017 a întrebat:

Salut, azi e ziua mea si duminica vin prietenii la mine si vrem sa ne uitam la un film; ne plac filmele de actiune si un pic horor, dati-mi exemple de filme.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este ilegal pe acest site dar cauta si tu pe net. Scrie in browser: "filme online subtitrate" si vei afla.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le prietenilor tai sa aduca ce filme vor ei!
Din pacate, site-urile ilegale de filme au fost inchise.

| faramatania a răspuns:

Road Games (2015),Tell Me How I Die (2016),In The Deep (2016),Friend Request (2016),Worry Dolls (2016),The Neighbor (2016),The Wrong Car (2016),The Shallows (2016),The Mind's Eye (2015),Andròn: The Black Labyrinth (2015),Carnage Park (2016),Billionaire Ransom (Take Down 2016)

| Sn4k3 a răspuns:

The Collector 1, 2winking
See no evil 1, 2
The Purge 1, 2, 3
Dracula : Untold
Day Z
Shaun of the Dead.
Sunt cum vrei tu, uita-te la trailer si alege pe care vrei.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Vezi si Turistas.

| Tenzor a răspuns:

Texas massacre, nu am vazut multe filme la viata mea, dar acesta pot spune ca este interesant laughing