| Cfbntueubnmspwp15 a întrebat:

Salut, când eram mai mic ma uitam la un film japonez cu o fata americanca cred și aia era un samurai idk era îmbrăcat în galben.
Si ea se bătea cu 5 fete japoneze care erau tot samurai si pe una din ele a omorat-o cu o blana cu cuie gen a calcat pe blana cu cuie si i-a venit aceleia in cap cuiele.
Pe alta a injunghiat-o.
Restul nu știu.
Dar pe ultima i-a taiat partea de sus a capului si i se vedea creierul și fața si a zis ceva gen(cineva va muri) si dupa a murit si ea.
Cine stie cum se numește sa-mi zica.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Kill Bill.

| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 9 minute | Cfbntueubnmspwp15 a întrebat:
Salut, ba când eram mai mic"

salut, BA, cand esti mare la ce te uiti?
idk

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Idk thinking thinking

| AdrianaBacescu a răspuns:

Kill Bill?