| RobertaChan a întrebat:

Ca tot suntem in carantina...Voi incepe prin a va intreba la ce filme,seriale va uitati? Puteti sa imi lasati cateva filme la care sa plang,categoria dragoste si drama? Am inceput sa ma uit la Riverdale,am vazut five feet apart,The perfect date, The kissing booth, Tall Girl, After, vizionez The last summer

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Daca vrei filme la care sa plangi am eu unele foarte bune si crede-ma vei plange sigur.
-Never Let Me Go deci nu am putut sa dorm toata noaptea dupa ce l-am vazut.
-Requiem For A Dream foarte profund si o lectie de viata pentru multi o sa vezi de ce.
-Hachiko cel din 2009, mama si la asta am plans maxim.
-A Walk To Remember sau Keith, ambele sunt asemanatoare numai ca intr-un film este vorba despre o fata iar in celalalt despre baiat.
-Me Before You
-Titanic dar cred ca pe acesta il stii
-Eternal Sunshine of the Spotless Mind
-Wicker Park
-Intouchables dar sa urmaresti varianta in franceza cu Omar Sy.
-Philadelphia cu Tom Hanks
Vizionare Placuta!
P.S. Daca le vei urmarii sa imi lasi o parere daca doresti cum ti s-au parut.