| Dragos2001 a întrebat:

Când eram mic era un film,pe Disney,dacă nu ma înșel, cu niște bărbați care veniseră sa spargă o casa și ii împiedica o femeie bătrâna, avea și o mitralieralaughing
Știți de ce film e vorba?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Oh Baby 2001 happy Era pe Jetix pe vremuri frate nu era Disney atunci laughing Dar il gasesti greu online ca zici ca e film mort, disparut rolling on the floor
Mort ca Jetix sad
singura varianta pe care am gasit-o eu e in rusa pe Youtube LOL
https://youtu.be/A1LELe-ceqM

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Baba și mitraliera!
hee hee

| lorena1gianinak a răspuns:

Singur acasa varianta "O baba, o mitraliera si niste hoti"))))