| Alecs2014 a întrebat:

Care credeti voi ca este serialul "perfect"? (din punctul vostru de vedere).

11 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Doctor Who, nici nu stau pe gânduri. N-o fi el genul de serial cu scene sângeroase, dar efectele vizuale mi se par foarte reuşite, uneori aduce a thriller, îmbină comedie cu dramă, actorii sunt buni, iar Doctorul e întotdeauna carismatic.

| Mwha a răspuns:

Teen Wolf 4 Ever

| faramatania a răspuns:

"Perfect(e)"la momentul acesta:Hemlock Grove, True Blood, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, dar perfect(e) nu este niciunul sau niciunele. Poate, însă, aproape perfect, ar fi:"The Walking Dead"

| Grimmjow69 a răspuns:

Serialul perfect? Pai am trei seriale care mi se par perfecte:

Teen Wolf
Dexter
The Vampire Diaries.

| irina20 a răspuns:

Anatomia lui Grey, e vorba despre viata, prienenii, dragoste, deceptii.

| Florincrap a răspuns:

"Elodia"... laughing

| KinderBeiib a răspuns:

Am doua :d : The Vampire Diaries si Gossip Girl

| claudinho18 a răspuns:

Lie to me.

| DeeaIst a răspuns:

Personal, eu prefer American Horror Story. Dar cred ca fiecare are o alta parere happy

| Wendego a răspuns:

Dr House.

| Larissa98 a răspuns:

Pretty little liars