| Pierce_Khaterine_1997 a întrebat:

happy
Care e personajul vostru preferat dintr-un film si de ce.Dau funda happy

9 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu am unul, am 4: V, din V for Vendetta, R.P. din One Flew Over the Cuckoo's Nest, Neil din Mysterious Skin şi Alex din A Clockwork Orange.
V pentru că e un supererou fără să aibă sclifoseala tipică când vine vorba de omorât pe cineva cu sânge rece. E inteligent, are cultură, gusturi bune, e rece, dar ştie când să fie sensibil. E perfect.
R.P. pentru că e un nebun complex. Poate nu realizează, dar cu toată prefăcătoria, e dement. Plus că e interpretat de Jack Nicholson, care îi adaugă puţin din farmecul lui propriu.
Cu Neil e complicat. Nu e o apariţie atât de interesantă, dar ceva la el mă face să-l ador.
Şi, last but not least, Alex. Atât de şarmant, dement, carismatic, inteligent. Vai şi când zâmbeşte de parcă e posedat... Mă omoară!

| OnuOnulică a răspuns:

Chris Benoit din Crossface.

| Seepty a răspuns:

Personajul meu preferat este John Doe din serialul cu acelasi nume si care il interprezeaza Dominic Purcell un actor extraordinar de bun si carismatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctor Hause, Meredith Gray
Fiindca mi-as dori sa ajung ca ei (am facut si o rima)

| PerfectLife a răspuns:

Nu am personaje preferate in filme, dar pot sa iti zic personajul meu preferat dintr-un serial:Mike(Wentworth Miller) din Prison Break deoarece joaca foarte bine si i se potriveste rolul de minune.

| seedwow16 a răspuns:

Din filmul Hakito cel mai emotionant film cu un caine, personajul meu favorit este hakito(cainele) fiindca stiind ca stapanul sau a murit el inca il asteapta acasa sperand ca o sa se intoarca. Timp de 12 ani Funda?

| Tania25 a răspuns:

Jensen Ackles din serialul "Supernatural". imi place pentru ca e frumos, haios, dragut si joaca minunat rolol lui Dean Winchester (rol principal)
Uite un moment super haios : https://www.youtube.com/watch?v=BKYUtcHPQi4

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Katnis Everdeen din The Hunger Games. Imi place enorm pentru ca stie sa se impuna si stie ce vrea cu adevarat. Isi iubeste familia si tine "strans cu dintii" de ideile ei. Iubeste oamenii si are un caracter de invidiat. Te sfatuiesc sa vezi si filmul. Este extraordinar :*

| miruna323 a răspuns:

Din Violetta imi place de Diego pentru ca e dragut.