| RasenshurikeN a întrebat:

Salut care ma ajuta si imi spune cite ceva din naruto shippuden de la episodul 260 in sus si Naruto Akkipuden dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| criss7784 a răspuns:

Nu exista Akkipuden.
Ultimul episod care apare in fiecare saptamana joi a fost 261 care a aparut ieri in care nu s-a intamplat foarte multe, 260 259 258 257 au fost fillere(amintiri din naruto/ nu naruto shippuden cu Naruto si Sasuke). Acum in manga Sasuke si Itachi(care este mort dar o fost inviat prin tehnica invierii lumii impure, dar a reusit sa iasa de sub controlul lui Kabuto) se bat cu Kabuto.In Manga aparut saptamana asta si cea anteriora au fost niste povestiri despre viata lui Kabuto. Daca nu citesti manga si ultimul episod pe care l-ai vazut este 260, atunci nu ai vazut ca Naruto(el a reusit pana la urma sa capete controlul asupra lui Kyuubi dar nu chiar complet, deoarece Kyuubi nu il prea sprijine nu ii dadea importanta, dar cu cateva manga mai incolo se implica si Kyuubi dand-ui putere) o sa se prinda de ce se intampla si iese pe campul de lupta unde poarta o discutie cu Raikage care nu este de acord sa mearga pe campul de mlupta si cu Tsunade, dar pana la urma il lasa sa mearga.El putea sa vada cine era impostor, acei Zetsu care erau foarte multi isi puteau schimba aspectul deghizandu-se si infiltrandu-se in grupurile de shinobi si apoi omorand-ui.Naruto si-a facut mai multe clone si le-a trimis pe campul de lupta pentru ai invinge. Mai sunt alte batalii cu inamici.Ii invinge pe inamicii si pe anumiti Kage care au murit(tot inviati prin acea tehnica ). Este inviat si Uchiha Madara cu care se lupta actuali kage(toti 5). Naruto se intalneste cu Itachi(care a reusit sa scape de sub acea tehnica). Naruto si Bee se intalnesc cu Tobi si ceilalti Jinchuuriki cu care se bat. Lor(Naruto si Bee) li se alatura Kakashi si Guy. Si multe multe alte intamplari care le poti citi in manga mai in amanunt decat cum ti-am zis eu pe scurt.
Citeste manga este foarte interesant si devine tot mai interesant.
Sper ca te-am lamurit cate de cat.
Si Akippuden nu exista.Nu mai citi toate bazaconile.

2 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Akkipuden... citesti prea multe forumuri de fan-fiction...

| Zendaa a răspuns:

Nu exista Akkipuden, asa a declarat Masashi Kishimoto. Daca vrei sa stii mai multe din seriale exista manga big grin.