| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, cateva filme de suspans, nu vreau multe, putine dar bune.

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Iti recomand cele mai bune vazute de mine parerea mea personala
-Mirage
-Nerve
-Gone Girl
-The Butterfly Effect
-Basic Instinct
-Fracture
-Annihilation
-Trance
P.S. Am mai multe dar cum ai cerut putine priveste-le pe acestea sunt foarte bune dupa parerea mea, daca mai vrei poti sa imi lasi mesaj in privat si iti mai recomand.
Vizionare Placuta!

| AlexAlxAlex explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Genul acesta de filme de suspans cautam, am citit la fiecare descrierea pe net si par foarte interesante insa nu stiu despre care Fracture e vorba ca sunt mai multe, si daca vrei poti sa imi mai spui filme de genul aici sau in privat.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Fracture este filmul unde joaca Anthony Hopkins si Ryan Gosling foarte foarte bun prestatia actorilor excelenta.
-The Game
-21 Sansa Vietii lui
-La Cara Oculta
-Phone Booth
-Cube 1997 decat prima parte
-Solace tot cu Anthony Hopkins
-American Psycho
-The Others are final neasteptat
-The Loft 2014 te va tine in suspans de la inceput pana la sfarsit
-PREDESTINATION la acest film trebuie sa fii foarte atent ca sa nu te pierzi in detalii, este foarte complex.
-Hard Candy
-Split
-Identity
-The Sixth Sense
-Primal Fear
-Vanilla Sky
-Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
-The Number 23
-Falling Down
-Gattaca
-Triangle
-The Jacket
-The Skeleton Key
-Awake cu Jessica Alba
-The Forgotten
-Dead Silence
-Deceiver
-Mindscape
-Premonition
-Wild Things 1998 decat prima parte
-The Next Three Days
-Law Abiding Citizen
-Dracula 2000
-Pathology
-Mirrors
Urmareste descrierea si poti sa iti alegi tu filmele care sunt pe gustul tau, parerea mea personala este ca toate merita vizionate, sunt foarte bune.
P.S. Astept mesaj de la tine sa imi spui cum ti s-au parut dupa ce le urmaresti.
Vizionare Placuta!

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

A da si DRAG ME TO HELL l-am omis tocmai pe acesta, are suspans dar este si horror mai ales cu muzica aia creepy.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Daca ai idei la randul tau sa imi recomanzi si mie filme de suspans ceva ce nu am vazut mi-ar fi de mare ajutor ca nu mai am idei.Multumesc anticipat!

| AlexAlxAlex explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Nu am vazut multe filme de suspans insa iti recomand 10 cloverfield lane, maze runner (numai primul film e de suspans), circle, see no evil (l-am vazut doar pe primul, e horror-suspans, e bun doar ca nu are chiar asa mult suspans), cam atat imi vin in minte, sper ca te-am ajutat si vizionare placută!

| AlexAlxAlex explică (pentru AlexAlxAlex):

Am cautat pe google 10 cloverfield lane si am aflat ca are si un film anterior, ceea ce nu stiam cat si un sequel, chiar si asa filmul asta l-am vazut de 3 ori (eu de obicei nu vad filmele de mai multe ori), foarte bun.

11 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pianistul, Lista lui schindler, Ziua independentei, Deja vu

Răspuns utilizator avertizat
| RavenNymph a răspuns:

12 Angry Men, Memento, Inception, Shutter Island, Parasite, Searching.

| Serghei1722 a răspuns:

Maze Runner 1, 2 SI 3

| GeoVus a răspuns:

Jhon Wick 1, Jhon Wick 2, Strangers Things.