| Catalin0310 a întrebat:

Caut in film disperat, pe care l-am vazut acum foarte mult timp! Nu stiu cum se cheama si nici ce actori are, tot ce imi aduc aminte e ceva din actiune.Stiu ca tot e cam asa, doi soti(barbat si femeie) jefuiau prin metoda asta, ea se dadea la barati bogati si dupa el le spargea casa! Stiu ca ea la un momendat s-a indragostit de unul! El trebuia sa se casatoreasca sau ceva de genu, nu prea mai tin minte nimic si nu stiu cum sa-l gasesc

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Ne-ai lamurit bustean. Ca filmul asta mai sunt zeci. Deci mai reformuleaza o data intrebarea cu un sens mai explicit.

| Catalin0310 explică (pentru Florentina9210):

Deci stiu ca era o banda de hoti, inca care femeia era pusa sa se dea la barbati bogatia, dupa ce ea ajungea le ei in casa, ii jefuia.Insa ea se indragosteste de o victima(stiu ca urma sa se casatoreasca si avea un magazin de bijuterii)Stiu ca in film e vorba asa si de niste curse de masini, cel de care se indrogosteste tipa era si un fost pilot de curse

2 răspunsuri:
| Catalin0310 explică:

Era o banda de hoti, in care o tipa era pusa sa se apropie de barbati cu bani si dupa era jefuiti.Ea insa se indragosteste de o victima(Victima avea un magazin cu bijuterii)In film era vorba si de niste curse de masini