| Ochishori_Albashtri_1978 a întrebat:

Salut caut si eu un film psihologic un pic horror l-am vazut la protv despre o tanara blonda scriitoare care tocma ce se mutase intr-un oras nou si cauta o camera sa inchirieze un obsedat tocmai o aude si pune anuntul pe un geam in viitor devin amici dar chiriasul obsedat de ea ai omoara prietenul filmul pe protv avea traducerea Vecinul de langa casa dar l-am cautat si pe google si pe cinemax.ro zile intregi degeaba nu l gasesc cred ca are alt nume devina sunt si cei de la protv nu traduc bine ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Ochishori_Albashtri_1978 explică (pentru Bondarel99):

Multumesc dar nu sunt astea le-am gasit si eu pe astea si credeti-ma titlul filmului nu are legatura cu vecinul in engleza neighbours pur si simplu are un nume straniu eu l-am revazut imediat dupa ce l-am vazut la tv din 2014 filmul este din 2012 s-au 2013 cei de la protv nu au tradus corect

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cand l-ai vazut? Recent? Poate apare pe site-ul lor, la ProTV, cand a fost redat, si-l gasesti in felul asta.
http://tv.acasa.ro/arhiva

| Ochishori_Albashtri_1978 explică (pentru m1dn1gh7):

L-am vazut prin 2014 2015 c-am asa dar filmul este din 2012 2013

| Ochishori_Albashtri_1978 explică:

L-am gasit in sfarsit va multumesc... http://www.cinemagia.ro/trailer/the-resident-5674/ vi-l recomand tuturor