| marius13k a întrebat:

Salut, caut si eu un film si nu-mi amintesc numele, asta este premiza: O fata face accident cu masina si omoarand o familie si doar barbatul ramane in viata, fata fuge de la locul faptei, gasindu-l pe barbat dupa o perioada de timp si incearca sa il ajute pe barbat dar fara sa-si faca cunoscuta identitatea, iar dupa o perioada lunga de timp, barbatul afla ca ea i-a omorat familia dar el se indragostise de ea, ma puteti ajuta, dau funda?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Seamănă mult cu subiectul unui film pe care il stiu eu, Return to me (2000), dar e putin diferit.
Inima sotiei lui, moartă intr-un accident, ajunge la o altă femeie, bolnavă, care căuta de ani de zile un donator. El se indragosteste de ea, neștiind că in pieptul ei bate inima fostei lui...