| Revolution a întrebat:

Caut si eu un serial. L-am vazut undeva acum ceva timp dar i-am
Uitat numele. Imi aduc aminte doar ca era numele pe coperta cu un portocaliu asa parca era in flacari si un barbat cu barba langa 2 femei parca. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii, de ex. despre ce era vorba in serial si genul da se poate

| Revolution explică (pentru Gabriel9707):

Nu am urmarit serialul... l-am vazut undeva pe internet si am vrut sa ma apuc de el dupa ce terminam sesiunea dar l-am uitat.