| marius13k a întrebat:

Salut! Caut un film dar nu ii mai stiu numele si nu-l pot gasi! Sa va zic cate ceva poate il stiti voi: Filmul este fantasy si imi amintesc ca o casa undeva langa o padure locuia un tata si o fiica (se poate sa fi fost mai multi de ei imi aduc eu aminte) tatal este in casa, lucreaza la ceva, iar fiica lui este in curte. Ea se indeparteaza foarte putin (tatal ei i-a zis sa nu faca asta) iar ea este prinsa de niste goblini sau mostri si o tarasc, ma puteti ajuta cu un nume ceva?

Răspuns Câştigător
| Andreea482002 a răspuns:

The Spiderwick Chronicles

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar e ce căutai? Eu zic că era vorba de alt film. Dar, dacă ai fost multumit d e răspunsul oferit, e alegerea ta.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru floresdemayo):

Da, partea care se aproape potriveste nu e nici macar 1% din filmul ala

| marius13k explică (pentru floresdemayo):

Eu asa imi aduc anime, am vazut si aia este scene, mai sti alt film cu o scena de genul?