| IlieRg a întrebat:

Salut! Caut un desen animat vechi. Stiu ca era pe Minimax si tot ce imi amintesc e ca la un moment dat niste sobolani au furat niste pui de pisica si i-au invelit in aluat, voiau sa faca placinte din ei. Nu cred ca era serial, ci film. Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Eriii a răspuns:

Nj care e dar imi plac sobolanii si minimax deci te plac. Poate geronimo stilton? Altceva nu imi vine in minte cu sobolani si care sa fie in genul asta

| IlieRg explică (pentru Eriii):

L-am gasit intr-un sfarsit: The World Of Peter Rabbit & Friends - The Tale of Samuel Whiskers or the Roly Poly Pudding. E mult mai vechi decat geronimo laughing