| infectedd94 a întrebat:

Caut un episod din "la bloc" in care Lili e in casa la un barbat si acel barbat vrea sa ii faca rau din cate mai tin minte si Costel vorbeste prin telepatie cu ea ca sa iasa afara din casa.
Mai tine careva minte care e episodul?

Răspuns Câştigător
| Cătălina1115 a răspuns:

Da, e episodul în care lili e gravida și e somnambul și gătește prin somn și merge și la vecini și într o noapte se duce la un bar, în somn și era unul și îl chema Costel și a mers cu el și Costel ii urmărește și ii zice prin telapatie sa iasă afara din casa

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Asta nu e hate si nici nu am nici cea mai vaga intentie sa te insult, dar asta e pur si simplu realitatea

daca as stii raspunsul m-as sinucide
la un moment dat am prins din greseala fata lui curca "zambind" pe tot ecranul, pusa cu multa intentie SI RAUTATE de proteve, probabil ca ei ar considera asta ca "reclama" la serial
imediat mi-a venit sa ma dau cu capul de pereti, apoi sa ma arunc de la etaj si apoi am avut cosmaruri vreo trei saptamani

am vazut filme de groaza cu imagini mult mai putin oripilante decat ce am descris mai sus

asa ca iti doresc succes!