| Nevazutul a întrebat:

Salut.Caut un film care l-am vazut mai de demult dar nu ii mai stiu numele.Imi amintesc ca era gen razboi si era vorba de niste soldati prinsi si dusi in niste inchisori rusesti parca prin Tibet, ei reusesc sa evadeze apoi ajung prin desert, e frumos filmul.Cine imi zice PRIMESTE FUNDA

1 răspuns:
| Andy88 a răspuns:

Cred ca este "10 ani in Tibet" e cu razboi si cu niste soldati prinsi in lagar care au evadat. Oricum sper ca am fost de ajutor!