| kocolinos a întrebat:

Salut
Caut un film dar nu ii mai stiu numele.Tot ce imi aduc aminte din filmul respectiv este fatul ca se organizau lupte pana la moarte in inchisoare,iar cel care va iesi invingator dupa nu stiu cate lupte isi va castiga libertatea. Dupa fiecare lupta castigata parca ii ferea anumite facilitati,mancare buna,sala de antrenament,femei...
Sa zic asa ca este asemanator cu DEATH RACE, numai ca erau lupte si nu este seria Undisputed.

5 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Ar putea fi Locked down http://www.imdb.com/title/tt1597033/

| swordfish a răspuns:

Undisputed 3

| GigeIFrone a răspuns:

Uri Boyka 1, 2, 3 fundita

| kocolinos explică:

Pai am spus can u este din seria UNDISPUTED

| kocolinos explică:

Multumesc pentru raspunsuri
Nu este nici Locked Down, nici Undisputed 1, 2, 3