| so0unDy2002 a întrebat:

Caut un film despre invazia Germaniei Naziste a unei tari, dar nu stiu numele. Imi puteti da niste de filme in care Germania Nazista invadeaza alte tari? Mersi happy

Răspuns Câştigător
| GaryOfLivia a răspuns:

Nu e chiar ce cauti dar e destul de bun, incearca The man in the high castle, e serial si arata ce s-ar fi intamplat daca Germania nazista ar fi castigat al doilea razboi mondial.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu stiu nume de file, dar nume de tari iti pot da cateva: Polonia, Franta, Rusia (incercare esuata).

| so0unDy2002 explică:

Am gasit filmul acum. Se numeste 9 april! Multumesc!