| Stufii a întrebat:

Caut un film horror văzut acum mult timp dar nu mai știu cum se numește. Îmi aduc aminte doar o secvență când o femeie vorbește cu un polițist (în casa acesteia) și după ce acesta pleacă se duce în camera fiului ei, găsește niște pastile pe jos care duc spre un fel de portal de sub pat, cade în el, își găsește fiul dar dă și de un fel de bărbat negru care nu o lasă să plece (sau așa ceva). E cam tot ce-mi amintesc. happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

New Nightmare (1994)// scena cu pastilele și portalul este la 1:28:53
http://www.cinemarx.ro/filme/New-Nightmare-New-Nightmare-65831.html

| Stufii explică (pentru faramatania):

Merci mult! big grin

| faramatania a răspuns (pentru Stufii):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.