| anonim_4396 a întrebat:

Caut un moment dintr-un serial ( cred că Family Guy sau The Simpsons) în care personajul principal vine la șef cu nevoie de bani, la care seful răspunde că nu are bani, apoi aprinde o bancnotă $ și își aprinde trabucul.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca e in The Simpsons. Daca am dreptate si gasesc secventa, iti dau linkul.

| Bajereanu_Iulian_1993 a răspuns (pentru dannyel86):

Posibil că nu aprinde trabucul ci dă foc la alți bani( din cîte țin minte Mr. Burns nu fumează) ideea e că spune că nu are bani dar imediat după, face risipă de bani.

| Simpatic a răspuns (pentru Bajereanu_Iulian_1993):

Si mie tot Burns imi vine in minte desi nu am ajuns cred la acea secventa, are +30 de sezoane the simpsons.
dar Burns acest miliardar malefic, mosneag si plin de rautate face destule arogante fata de persoanele din subordinea lui.