| DaffyDuck a întrebat:

Ce filme de animatie mai stiti? De exemplu:ca Alvin si veveritele sau Garfield.
Multumesc, Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

The Smurfs
Gnomeo & Juliet
Despicable me
The Adventures of Tintin
The Tale of Despereaux
Puss in Boots
Hop Top
Happy Two Feet
Tangled
Up
Rio
Rango
Kung Fu Panda
Kung Fu Panda 2
Over the hedge
Megamind
Monsters vs Aliens
Ratatouille
Bolt
Igor
Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
How to train your dragon

| DaffyDuck explică (pentru Dany19):

Mi-ai dat numai filme care le-am vazut, si restul sunt filme naspa!

| Dany19 a răspuns (pentru DaffyDuck):

Pai filme cum vrei tu nu am gasit. Eventual Enchanted sau The Pink Panther.

7 răspunsuri:
| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Acul si Barosul, Pic si Poc, Povestea babei, Mortul de sub scara fara trepte, Aventurile unui rahat pe fundul marii.
P. S.-nu te chinui sa le download-ezi, ai inteles probabil...

| DaffyDuck explică (pentru 傻瓜的毫不相干):

Astea sunt plictisitoare.Am zis filme nu povesti de adormit copiii de 1-4 ani.Treziti-va oameni buni!

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns (pentru DaffyDuck):

N-ai nteles...filmele aste nu sunt deloc plictisitoare pentru ca ele nu exista! acum ar trebui sa repet indemnul tau:trezeste-te!

| vasiliustefan98 a răspuns:

Garfield, totul pentru dans....vezi u

| DaffyDuck explică (pentru vasiliustefan98):

Garfield l-am vazut si pe 1 si pe 2, si l-am si dat la exemple.Totul pentru dans e desen si este o prostie pentru mine.