| shobbycbb a întrebat:

Salut, ce filme Horror ( 2017 2018 ) puteti sa imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

It
Annabelle: Creation
The Nun (a fost slab fata de primele doua filme, dar tot mai bun decat majoritatea celor de genul)
Hereditary
Insidous 4
Truth or Dare
The Bye Bye Man

Thriller/Horror:
Get Out
The Strangers 2
Overlord (inca nu a aparut pe net)
Leatherface
Creep 2
Jigsaw

| FaraNumePls a răspuns:

Happy death day
Apare acum happy death day  2U (gen 2)

| shobbycbb explică (pentru FaraNumePls):

Inca nu a aparut

| FaraNumePls a răspuns (pentru shobbycbb):

Am zis ca apare acum (evident ca in scurta perioada) nu ca a aparut.

| shobbycbb explică (pentru FaraNumePls):

Si eu am zis ca inca nu a aparut, stiam ca trebuie sa apara

| lilica06 a răspuns:

Mie mi-a plăcut extrem de mult happy death day ( daca nu l-ai văzut încă ) si Anabelle 2. Astea mi-au plăcut cel mai mult si sunt reușite, din punctul meu de vedere. Chiar as fi vrut sa se faca alte filme cu acelasi subiect, ca un remake. Sper ca te-am ajutat!

| Gigel9549 a răspuns:

1922(preferatul meu), Carrie, Unfriended ( NU THE NUN A FOST ORIBIL )

| shobbycbb explică (pentru Gigel9549):

Leam vazut pe toate, 1992 a fost schmecher rau