| 亚历山 a întrebat:

~ Ce filme horror imi recomandati, da sa fie adevarate adica nu doar cu numele de horror filme vechi noi nu conteaza sa fie horror

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Martyrs, I spit on your grave 2010, Wrong Turn, 28 days later... atât.

Dacă le vezi până la capăt, îţi garantez că nu mai dormi vara asta.

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Roaga-te sa vina dimineata

| 亚历山 explică (pentru MrAngelus):

De unde pot sa-l dau jos filmu

| MrAngelus a răspuns (pentru 亚历山):

N-am voie sa spun. E conform site-ului

| Lullabies a răspuns:

Chiar aseara am vazut Inregistrarea ( In engleza RIP ), si pot sa spun ca nu am dormit prea bine. Ti-l recomand. Daca nu, vezi Saw, care cu siguranta e cel mai horror pe care l-am vazut.

| Emma112 a răspuns:

Incearca "saw" are vreo 7 parti parca thinking
"drag me to the hell", "n-am uitat ce mi-ai facut asta vara"