| lllPauLlllCostylll a întrebat:

Salut, ce filme sau seriale imi recomandati de supravietuire gen: The hunger games, Lost sau Maze runner?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă ai văzut Lost poți încerca și Wrecked (2016/parodie după Lost),,alte seriale:TWD,FTWD,Z Nation,In The Flesh,Containment,The Last Ship, Helix, Between, iar filme precum The Hunger Games sau The Maze Runner, poți să încerci:The Giver (2014),Divergent (seria), The Host (2013),The 5th Wave (2016),After The Dark (The Philosophers 2013)

| Sn4k3 a răspuns:

Blade Runner 2049
The Road
Seria Divergent
After Earth
Snowpiercer
Mortal Instruments
Push
Circle (2015)
Eden Lake
The Rundown
The Grey
The Condemned
127 Hours
Cast Away
Frozen
Lone Survivor
The Ruins
I Am Number Four
Riddick 1-3
Death race 1, 2, 3, 4
The Purge 1, 2, 3
The Mist
The Ruins

| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Seriale pentru supraviețuire sunt următoarele: Game of Thrones, The Walking Dead, Fear The Walking Dead. Și filme 28 Weeks Later, World War Z, Jeruzalem, The Happening, It Comes At Night.
Funda te rog