| ParradiSs a întrebat:

ce parere aveti de serialu Lucifer, as vrea sa ma uit, la triler pare tare, dar dupa cum stiti si voi, toate trilere sunt tari la ori ce filmlaughing deci ce parere aveti de acest serial, dati-mi o parere.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Eu nu am vrut sa-l vad acum sunt la zi cu el, este foarte interesant serialul, imi place umorul lui, in fine, doar uita-te, n-o sa regretiwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut cateva episoade, e bunoc rau si simpatic protagonistul.

| ParradiSs explică:

Eu ma uitai la 2 ep, nu ma prea impresionasad