| Ioanagrrrr a întrebat:

Ce părere aveți despre American horror story? Ce seriale mai știți din care sa fie asemănătoare?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Haunting of The Hill House e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut la nebunia AHS, insa nu toate sezoanele., Cel mai mult mi-a placut sezonul 5. , urmat de: 1, 2, 4, si 8 Sezonul 3 nu m-a prins iar sezonul 6-nici nu l-am vizionat pana la capat mi s-a parut prea praf.
Sezonul 9 astept sa se termine si ma uit dupa aia (parca nu au iesit inca toate sezoanele)
Ceva asemanator nu cunosc sa fie

| Ioanagrrrr explică (pentru anonim_4396):

Mie din contra mi-a placut sezonul 1 2 (3 nu), 4 așa și așa 5 nu mi-a placut nu l am putut termina, 6 a fost ok, 7 q fost la fel bun, 8 plicsitor, și 9 e bun

| tommacbilbobconstantin a răspuns:

E misto dar uitat doar pentru primul sezon. Daca vrei sa cauti seriale de genul, incearca Scream e tot horror sau cv de genulaughing)

| raresfranky a răspuns:

Buna! Uite un serial asemanator: https://serialeplay.org/seriale/scream-queens/