| KikiRiki98 a întrebat:

Salut:* ce parere aveti despre filmul Twilight? Ce va place la Bella, Edward si Jacob?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Am observat ca de cand a dat filmul Twilight pe Pro Tv toti (aproximativ) oamenii vorbesc despre acest film.
Si au chiar dreptate pentru ca acest film este minunat.Inca nu l-am putut vedea la Tv pentru ca am uitat de el crying dar am dat pe internet l-am vazut dar nu corect pentru ca nu mergea, mergea cu opriri.
Tu ne-ai intrebat ce parere avem despre ei 3 pai din punctul meu de vedere Bella este o fata frumoasa,inteligenta care nu ii este frica de nimic intalninduse si iubind un vampir.
Edward este la fel ca Bella si a avut si el curaj sa se indragosteasca de o pamanteanca(care traieste pe Pamant(Terra))care legea vampirilor le interzicea sa fie impreuna. Edward si Bella in film se potrivesc de minune.
Jacob e un tip dragut dar in acel film (Ecilpse) mi se pare chiar nesuferit baganduse, filtrand cu Bella si stie foarte clar ca il iubeste pe Edward.
Parerea mea despre acest film este ca este cel mai tare film din lume care se numeste Horror dar pe mine nu m-a speriat deloc chiar cred ca este foarte romantic :X m-am indragostit de acest film de la primul film(Amurg).
Dar tie ce-ti place?
Pa, pa!

5 răspunsuri:
| nykymyky a răspuns:

Foarte frumos. funda te rog

| Iuulia1 a răspuns:

E un film bun, actorii sunt buni.Despre Bella nu pot sa zic decat ca imi place cum joaca, despre Edward pot spune acelasi lucru, iar despre Jacob...eu cred ca il intrece pe Edward din toate punctele de vederewinking. Desigur ca exista productii mult mai bune ca Twilight dar in mare este un film bun.

| Adelsi a răspuns:

Este filmul meu preferat.Mie imi place la bella, edward si jacob ca fac tot filmul ca o poveste de dragoste

| Capriciosa a răspuns:

Mie imi place ca este o poveste de dragoste foarte interesanta; cum Edward ar face orice pentru Bella din dragoste; dar si cum Bella este indragostita de vampirul Edward dar in acelasi timp si de varcolacul Jacob.

Povestea de lor devine din ce in ce mai interesanta in fiecare film.Asa ca il recomand la toata lumea.

| Bebelushax a răspuns:

Inainte uram filmu asta.dar zilele trecute ma plictiseam si am dat pe pro tv si am vazut filmu :X:X:X:X m-am indragostit pe loc de el e foarte frumos :X tot e romantic cu drama actiune si comedie e superr :X