| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ce se intampla cu siteul ala,, Filme si seriale online,,? Cand intru si eu pe el sa vad un serial imi apare ecranul rosu ai zice ca este PERICULOS.Pot lua vreun virus sau ceva?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti sugerez sa folosesti http://www.FSOnline.ro Este mult mai rapid, fara reclame si foarte similar cu cel mentionat de tine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Eu am Linux si nu ma impresioneaza. Daca ai Windows e normal sa te feresti.

| Crackman a răspuns:

Atunci cand tovarasu chrome sau alt browser are ecran rosu... inseamna ca situ are un virus atat de vechi si gras incat nu poate sa il ignore.