| CanooT a întrebat:

Ce seriale cu o poveste buna imi recomandati?

P.S. nu am nevoie de o lista cu 70 seriale, ci maxim 2-3

12 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Poveste buna? In ce sens? Ce gen de serial vrei?

| CanooT explică (pentru raMLesS):

Nu-mi plac serialele in care in fiecare episod se rezolva cate un caz/situatie. Vreau seriale gen prison break, stranger things

| BlueDark a răspuns:

Anatomia lui Grey
E genial serialul

| Evelinmariaa a răspuns:

Stranger things

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Incearca si Airwolf (Lupii Aerului) din 1984
E vorba despre un elicopter prototip-militar, furat de la creatorul sau, efecte speciale tipice anilor '90
https://www. justwa (elimini spatiu) tch.com/us/tv-show/airwolf/season-1

| GigiDurul a răspuns:

Uita-te la Supernatural si nu vei mai avea nevoie de altul. E prea genial serialul ala. E o combinatie de genuri (horror, comedie, drama etc.). Serios vorbesc! E marfa rau. Are o poveste foarte fascinanta si care te va prinde.
Si daca totusi vei altceva, uita-te la "Friends". Asta e comedie.

| raMLesS a răspuns (pentru GigiDurul):

E fain serialul dar e si foarte lung, in plus unele efecte nu sunt foarte profesioniste, mai ales la ultimul episod cand se bateau aia prin aer rolling on the floor

| Xeanle77 a răspuns:

Puteai sa ne spui si tu ce seriale ai vazut sa stim ce sa iti dam?
Fiindca nu am o lista cu serialele pe care le-ai vazut o sa iti recomand seriale mai underrated:
Peaky Blinders
Black Sails
Taboo
Sons Of Anarchy
Kingdom

| eusuntdenis a răspuns:

Eu iti recomand Dexter. E un serial care m.a impresionat si este destul de lung (8 sezoane) dar merita.

| eusuntdenis a răspuns (pentru eusuntdenis):

Ma refer la Dexter criminalul nu la cel cu laboratorul.

| Ruxy777 a răspuns:

Pretty Little Liars
13 reasons why
Life sentence