| anonim_4396 a întrebat:

Salut ceva filme bune vreau o sa va poveste ceva dintr-un film daca il cunoasteti sa mi-l spuneti vreau sa il revad erau niate oameni prinsi intr-un supermarket iar afara peste tot era ceata si o apocalipsa de ceva roboti din alta lume se termina ca la final reusesc 2 batrani nevasta copilu si un om sa plece cu o masina dar se termina benzina si raman blocati in ceata se hotarasc sa se impuste dar au doar 4 gloante dupa ce omu s-a hotarat sa ii impuste pe ei si el o sa vada ce o sa faca se termina ca ramane doar el si din spate vine armata sunt destule detalii zic eu apropo am inceput ceva si am uitat esentialu daca nu cunosti filmu poti sa imi spui 2 filme bune care sa te tina in suspans sau ceva misto gen ala.

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/y28SoWEnPHY

Acesta este un film pe cinste eu aștept să apară și varianta 2 2018 oare când va fi?