| LastChance a întrebat:

Cine a vazut filmul Shutter Island (Leonardo DiCaprio in rolul principal, 2010)?
Ce parere aveti despre film si ce ati inteles exact din el?

6 răspunsuri:
| rpushtiu a răspuns:

Leonardo di caprio este in rolul principal! Eu cred ca trebuie sa te uiti de doua ori la acest film! acesta este un film la care merita sa te uiti! Eu am inteles ca tipul respectiv adica leonardo era intr.o inchisoare pe o insula la nebuni si se credea agent seecret e misto trebuie urmarit

| LastChance explică (pentru rpushtiu):

Lol. Tu crezi că era sau nu nebun? Crezi că era cu adevărat un şerif sau asta credea el doar pentru că era nebun?

| rpushtiu a răspuns (pentru LastChance):

Intr-adevar el era nebun. tu in film mai mult te directioneaza ca si cum oamenii de la spital il inebunea! nu ai vazut ca el credea ca ii pune in tigari si alea alea. Totul se petrecea in imaginatia lui

| Mădă0611 a răspuns:

Am vazut filmul o singura data si la sfarsit am ramas raised eyebrows Stiind ca iti poate fi indusa o noua personalitate, nu prea credeam ca e nebun, ci ca e detectiv si cei de acolo incearca sa-l innebuneasca pentru a nu mai cerceta, mai ales ca la inceput ia o tigara de la colegul lui si femeia din pestera i-a zis ca si in tigari au bagat droguri. Dar m-am tot gandit si ceva se nu se leaga, din cate imi amintesc, e legat de femeia aceea, nu avea cu ce sa se hraneasca acolo, asa ca e produsul imaginatiei lui, de aici rezulta, ca si restul e. Nu?

| MeteorFalls a răspuns:

Film psihologic foarte bun, finalul este interpretabil happy

| LastChance explică (pentru MeteorFalls):

Ok, e interpretabil, dar tu ce ai înţeles?