| Paraschiv08 a întrebat:

Salut, cine a văzut Prison Break poate sa ma lămurească și pe mine.
Deci am ajuns și eu la sezonul 5 și nu prea se leagă sfârșitul sez 4 cu începutul sez 5, as vrea sa știu dacă merita sa am uit in continuare? Si am văzut cum ar continua cu sez 6, este adevărat?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca tot ai vazut 4 sezoane macar sa il termini, are numai 9 episoade oricum. Si din ce am citit, e continuarea sezonului 4, actiunea se intampla 7 ani dupa moartea lui Michael (mai am si eu un episod si trec la el) si va mai aparea si sezonul 6, inca nu se stie cand.

| ZzaKazZ a răspuns:

Faza cu sezonul 6, probabil sunt speculatii, nu are nimeni de unde sti exact.
Eu am vazut sezonul 5, anul treecut, eram la zi cu episoadele. E serialul meu preferat, de departe love struck Se leaga, daca o sa te uiti la sezonul 5. Michael nu a murit, a supravetuit, si este intr'o alta inchisoare, sub alta identitate. Mai multe nu iti spune, ca intru in spoilere.
Merita sa te uiti. Sunt doar 7 episoade din cate stiu, deci nu ai nimic de pierdut. Bafta! happy