| Peterfi_Iulian_1993 a întrebat:

Salut,Cine imi poate da si mie filmu de acum Vineri-Sambata-Duminica (PS: Nu stiu in ce zi era!)
e un film cu dumnezeu nu mai stiu exact da e cu actorul accesta Morgan Freeman!
Va rog imi dati mai repede?

6 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi > Bruce almighty cu Jim Carrey or Evan almighty > Evan autoputernicul le cunosc dintr-o 100 aceste filme.
Vezi un trailer pe Youtube

Sunt singurele filme în care Morgan Free joacă în rolul lui Dumnezeu. Însă nu știu când a fost filmul difuzat la tv.

| AnielAn a răspuns:

Iisus din Nazareth se numeste

| Bridgit15 a răspuns:

The story of God poate

| Peterfi_Iulian_1993 explică:

Va rog dau Funda

| Peterfi_Iulian_1993 explică:

Va rog dau funda!