| Bogdan549 a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste animeuri care sa semene cu avatar the last airbender sau avatar the legend of Korra care sa fi iesit dupa 2010 si rezolutia sa fie aproape de hd?

Răspuns Câştigător
| Stetcu_Bogdan_1993 a răspuns:

Anime după 2010 nu prea stii dar încearcă naruto(este cam vechi serialul dar merita) si naruto shippuden (este ceva mai nou momentan are 469 de episoade si încă ies episoade noi in 2016). Alte animeuri bune sunt dragon ball z, dragon ball gt, dragon ball super (încă se scot episoade noi) si one piece(încă se scot episoade noi).
Funda!@@

1 răspuns:
| fiara14 a răspuns:

Full metal alchimist