| terano31 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune numele unui film dat fiind faptul ca, cunosc doar o secventa din acesta, si anume: un profesor pune o intrebare iar un student da un raspuns scurt si sintetizat, profesorul se enerveaza si il da afara iar dupa studentul bate la usa, profesorul il intreaba ca ce deoreste iar acesta ii da o definitie elaborata profesorul nu intelege iar acesta ii spune ca se referea la cartile lui pe care dorea sa le ia inapoi

2 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Salut. Filmul pe care il cauti se numeste "3 idiots".
Cred ca asta este scene pe care ti-o amintesti. xD
https://www.youtube.com/watch?v=-MlkASchodc

| terano31 explică (pentru MrkiddyKid1):

De fapt actiunea se desfasura intr-un amfiteatru si era doar un personaj principal