| Vladsnllgddvff a întrebat:

Salut.Cine priveste piratii din caraibe banuesc ca stiti ca trebuie sa apara filmul 5.Si apare pe net pe data de 25 ca la cinematograf o aparut

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Unii filmeaza din cinematografe, calitatea nu-i asa buna, insa daca n-ai rabdare...de obicei gasesti si peste o zi, depinde de popularitatea filmului.

| Rimidalvv a răspuns:

Filmul o sa apara pe internet in aceeasi zi cand se vor vinde si copiile blue-ray ale filmului, momentan nu s-a anuntat o data cand se vor vinde dar poti sa cauti pe internet din timp in timp.

| Vladsnllgddvff explică (pentru Rimidalvv):

Mersi tui asteptiu al 5 ncilea