| Gabriel_Dragut_1996 a întrebat:

Cine stie un filme de groaza dar nu cu fantome sau chestii paranormale, cu criminali sau cu animale sau alte chestii de genul asta?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cimitirul animalelor
The last house on the left
When a stranger calls
Rest stop
Saw
Secret window
Rosemary`s baby
the hands that rocks the cradle
vacancy
Evil dead
the visit
Identity

| Mayar a răspuns:

Cu animale... de regula filmele alea cu anaconda. Alea le poti cauta usor. La animale pot intra varcolaci? :D Sau ei sunt deja de bariera cealalta cu paranormalul? Nu de alta, dar orice animal ilustrat intr-un film horror e cam paranormal, altfel nu ar mai fi filmul horror.

Uite aici 25 de filme horror cu animale >> http://www.imdb.com/list/ls003865920/

Daca nu iti convine, uite aici 869 de filme horror cu animale >> http://www.imdb.com/list/ls072486808/

Acuma, cu oameni - psihopati, nu? Pai, este filmul 'You're Next' dupa care martin garrix s-a inspirat in melodia animals.
Mai este 'Dread'.
Alea 3 filme cu anthony hopkins : the silence of the lambs. Hannibal sau nahhibal lecter si Red Dragon.
Mai este filmul Zodiac.
Amusement
The CELL

Apoi ceva lista cu psihopati >> http://www.imdb.com/......arch/title

'cele mai bune filme cu psihopati din toate timpurile' >> http://horrornews.net/39922/25-best-serial-killer-movies-of-all-time/

| Baddboy a răspuns:

Uita-te la Seria. Wrong Turn", incepand de la 1

| faramatania a răspuns:

Beneath The Darkness (2011),The Strangers (2008),Farm House (2008),You're Next (2011),Modus Anomali (2012),The Barrens (2012),Animal (2014),The Town That Dreaded Sundown (2014),Home Sweet Home (2013),Giallo (2009),Savaged (2013),Playback (2012),Secuestrados (2010),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Carver (2008),Hostel (seria/2005/2007/2011),The Tortured (2010),Joe Ride (seria/2001/2008/2014),Rest Stop 1 și 2 (2006/2008),7 Below (2012),Fender Bender (2016),Don't Breathe (2016),Isolados (2014),Life (2017)

| Superior a răspuns:

Halloween
Friday the 13th
N-am uitat ce-ai facut asta vara
Dupa 28 de zile
Alien Vs Predator
Predator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scream

| Ralukafay a răspuns:

Dorothy Mills

| AnonimFaraPereche a răspuns:

Shutter 2008

| anoniiim1807 a răspuns:

Asistenta psihopata este geniiiiiial
Tarata in iad si asta e superb

| Nedelcu_Alexandru_2002 a răspuns:

Daca te referi la filme de la televizor, poti accesa site-ul www.cinemagia.ro pentru a afla ce filme sunt in acea zi. De exemplu: filme horror azi. Daca te referi la filme vizionate pe calculator, poti cauta un top pe Youtube. De ex.: Top filme horror / actiune / trailer