| TomyBrave2019 a întrebat:

Cineva de aici s-a uitat la Chambers/Camere Întunecate?
Credeți/știți dacă va fi și sezonul 2?
Dau fundă. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Parakeets a răspuns:

Eu da. happy

Fantastic film. happy

Și observ că întrebarea ta e din 2019 iar acum e 2023 și da, ce să vezi... nici acum nu a apărut sezonul 2. Dar la fel ca și tine, de ani buni îl tot aștept.

Dar nu știu de ce am o bănuială că dacă nu l-au făcut și pe sezonul 2, nu or să-l mai facă, pentru că ăștia de la Netflix se cam mișcă repede, adică o dată ce l-au făcut pe primul, imediat le aduc și pe următoarele. happy Dar ar fi trist să fie așa.

| TomyBrave2019 explică (pentru Parakeets):

? da, a fost fain dar din pacate nu mai e

1 răspuns: