| ArmyCaptain28 a întrebat:

Cum credeti ca va arata filmul "Avatar 2"? Filmul isi va avea premiera pe data de 17 decembrie 2021.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Avatar 1 a fost de excepție și nu cred că era necesară o parte a doua, cred că Avatar 2 va încerca să impresioneze cu efectele și din punct de vedere cinematografic, dar nu va transmite prea mult, vom rămâne doar cu o durere de cap.

| Bizon95 a răspuns (pentru RobertMoon):

Vor fi 4 filme noi avatar, nu doar Avatar 2 :D
https://www.google.com/search?q=avatar+new+movies

si, da, cred ca va fi foarte tare, au facut foarte, FOARTE MULTI BANI CU PRIMUL (top of the top incasari din toate timpurile) si vor vrea sa faca si cu restul!