| Danuta_Dany_1980 a întrebat:

Cum se numeste filmul acela horror cu un grup de tineri care isi petrec cateva zile intr-o casa bantuita de un criminal in serie? Tin minte ca o televiziune i-a trimis acolo sa filmeze nu stiu ce, dar treptat apare criminalul si-i omoara pe toti. La sfarsit o omoara pe una cu un carlig mai mare si se termina.

1 răspuns:
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Cred ca te referi la unul dintre filmele din seria "Halloween". Aceasta serie de filme il are ca personaj principal pe Michael Myers, un criminal in serie care poarta o masca pe cap.

Daca stii cum arata criminalul, te pot ajuta si mai repede sa gasesti acel film, uite cateva nume de criminali in serie din filme, cauta-i pe Google si spune-mi la care dintre ei te-ai referit:
- Michael Myers
- Jason Voorhees
- Leatherface
- Freddy Krueger
- Ghostface
Cu toate ca banuiesc ca te-ai referit la Michael Myers din seria de filme "Halloween".