| Casillas01 a întrebat:

Salut big grin

Am nevoie de ajutor big grin cine imi poate prpune niste comedii din alea... la care sa razi cu lacrimi.

Mersi big grin

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Pai ( de ce nu?) clasicii Stan si Bran happy...In ziua de azi poti incerca "Two men and half"si show-urile astea: "Divertis ", "In puii mei".

2 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

American pie(toate serile), college(sau cum se scrie), super bad, sex drive, road trip, dude where is my car, sex is 0(1 si 2)...

| Casillas01 explică:

Stan si Bran ( buna idee ), dar astea ca Amerikan Pie, College, Super Bad etc. sint mai mult pe gustul meu, ceva din viata adolescentilor big grinbig grin

Mersi